Căldură mare, simt şi eu asta. Dar mă mai răcoresc cu puţin ceai baby calm, pentru colici. Zilele trecute am avut câţiva musafiri. Toţi se uită la mine şi spun că sunt mic, dar eu ştiu că am crescut mult. Sunt răutăcioşi.
Azi m-a vizitat tanti asistenta şi a zis că m-am lungit bine. Aseara am facut prima iesire cu caruciorul si, pentru că avem un oraş încântător, am dormit tot timpul. Azi dimineaţa am trecut şi de şedinţa foto. Vă dau nişte poze. By the way, am şi uitat să vă spun cum mă cheamă. Mihnea, de la mami şi Alex, de la tati.
Miercurea asta o să fac şi eu două săptămâni. Deocamdată sunt sănătos şi voinic (îmi ridic singur capul şi dau din mâni şi din picioare când mi-e foame). Dacă mai vreţi poze cu mine, staţi pe aproape!
În curând voi avea doua săptămâni. Între timp am început să mă obişnuiesc cu condiţiile de pe aici. Şi am inceput sa cresc o ţâră. Şi normal, după atâta somnic şi papa...
Miercuri seară, pe la 8 şi jumătate, mi-am făcut apariţia la sala de naşteri. Am avut primii vizitatori şi am stat cuminte să-mi facă poze. N-am plâns deloc. Apoi, a doua zi, iar or venit la mine, pe când dormeam, da' m-am trezit repede şi am văzut ca îmi fac poze. Am două zile numa', da' mănânc pe rupte să apar bine pe blog.